ALT LİMİT OLMAKSIZIN TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO.
Alışveriş Sepeti

ÇALIŞMA ŞEKLİ

YAŞ GRUBU

YAŞ GRUBU 2

Wesse Saat

Wesse Saat

Saat günlük hayatta en çok kullandığımız aksesuarlardan bir tanesidir. Hem kadınlar hem de erkekler saatin kollarında duruşuna bayılırlar. Model olarak kıyafetleri ile uyumlu olmasını isterler. Şıklık kadınlar için 1. detay iken, erkeklerde daha çok rahatlık ön planda tutulur. Kaliteli olması ise iki tarafında da isteyeceği bir şeydir. Wesse saat en kaliteli markalardan bir tanesidir. Uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız kaliteli bir saat almanız gerekir. Öbür türlü çok çabuk bozulur ve yıpranır, boşuna para verdiğiniz ile kalırsınız.

Modelleri

He ortama uyum sağlayacak şekilde Wesse saat modelleri mevcuttur. İster özel günde ister günlük hayatta takın size hem saati gösterecek hem de havanıza hava katacaktır. Çoğu modeli diğer markalara öncü olmuştur. Önce Wesse markasında görülen kordonlar daha sonra diğer markalarda da üretilmeye başlanmıştır, hatta çakma diye tabir edilen markasız saatlerde de Wesse markasının muadilleri çok sayıda üretilmiştir. Doğum gününde, sevgililer gününde yada yıl dönümünde hediye edeceğiniz modellerin hepsi farklıdır. Çok çeşitli bir markadır.

Bu modellerden bazıları;

  • Büyük kasalı
  • Küçük kasalı
  • Silikon kayışlı
  • Sportif detaylı
  • Timsah derisi kayışlı
  • Minimal sedef kadranlı
  • Maskülen casual model

Tüm modellerin tek ortak noktası ise paslanmaz çelikten üretiliyor oluşlarıdır. Bu sayede suya temas etse ya da bileğinizde çok durupta terden ıslansa dahi paslanmayacaktır. Bu şekilde uzun yıllar boyunca ilk aldığınız gün ki görünümünü koruyacaktır.

Fiyatlar

Genel olarak fiyatlar her sitede ve mağazada farklılık göstermektedir. Eğer internet sitesinden alırsanız mağazaya göre daha uyguna gelebilir. Fakat saat ve saat gibi resmi ve güvenilir yerlerden almak her zaman daha mantıklıdır. Bu sayede saatte bir sorun çıktığı zaman muhatap olacak kişiyi daha rahat bir şekilde bulabilir, garanti belgesi ile servise verebilirsiniz. Fiyatlar kasanın büyüklüğünden kayışın materyaline kadar her detaya göre değişiklik gösterir. 900-200 TL arasında değişimler yaşanmaktadır. Genel saat fiyatlarına bakıldığı zaman bu fiyatlar bu kaliteye oldukça uygundur, tek bir kere alıp uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Takımlar

Wesse saat aldığınız zaman bazen takım halinde alabilme şansınız da bulunabilmektedir. Bu takımda saat yanında yine paslanmaz çelikten bileklik de bulunmaktadır. Takım olduğunda fiyatlarda artış gözlemlenebilir fakat kaliteli bir ikiliğe sahip olabilirsiniz.

Genel Özellikleri

Wesse saatler su geçirmeme özelliğine sahiptir, eğer saat ve saat gibi güvenilir markalardan alırsanız 2 yıl garantili bir şekilde kullanabilirsiniz. Kasa çapları genelde 36 mm ölçüsündedir, bu erkek ve kadında farklılık göstermektedir. Kasa kalınlığı ise yaklaşık 9 mm olmaktadır. Kasa materyalinde de paslanmaz çelik kullanılır. Bazı modellerinde takvim ve kronometre de bulunmaktadır. Saatlerin cam tipi mineraldir, kadran şekilleri yuvarlaktır, cam şekilleri bombeli ve mekanizması quartzdır.

Renkleri ise genelde belli tonlardır. Erkek saat modellerinde daha çok metalik mavi, siyah ve gri renkleri kullanılmaktadır. Kadın saat modellerinde ise bronz, altın, gold ve gri renkleri tercih edilmektedir. Kadran tipine baktığımızda kadran taşı bulunmaktadır ve kadran tipi analogtur. Oldukça zarif bir görüntüsünün olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle erkekler zarif durduğu için acaba küçük mü durur diye yanılmasın, kasası büyük modeller de mevcuttur.

Nereden Satın Alınır?

Wesse saat saat ve saat markası altında satılmaktadır, ancak Swatch gibi ünlü saat sitelerinden de satın alabilirsiniz. İnternetten almak riskli olabilir. Bileğe tam oturup oturmadığı, büyük gelip gelmediği pek anlaşılmayabilir. Bu yüzden deneyerek almakta yani mağazadan almakta fayda vardır. Bazı modelleri bileği küçük olanlara büyük gelebilir, fakat aldığınız yer onun küçültmesini yapacaktır.

Yukarı Çık