ALT LİMİT OLMAKSIZIN TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO.
Alışveriş Sepeti

YAŞ GRUBU

YAŞ GRUBU 2

CİNSİYET 2

Tissot Saat

Tissot Saat

Hem erkeklerin hem de kadınların kullandıkları en güzel aksesuarlardan bir tanesi tabi ki kolumuzdaki saatlerimiz. Bir de kolumuzdaki Tissot Saat ise hem güzelliğinize güzellik hem de şıklığınıza şıklık katacak bir aksesuarınız var demektir.

Tissot Saat Kısa Tarihçesi

İsviçre'nin Le Locle kentinde 1853 yılında kurulan İsviçre saatçiliğinin göz bebeklerinden birisi olan Tissiot markası son derece kaliteli, şık saatleri ile Dünyanın en iyi saat markalarından bir tanesidir. Baba Charles Felicien Tissot ve oğlu Charles Emile ortaklaşa kurmuş oldukları Tissot Saat herkesin hayallerini süsleyen modelleri ile adından saat dünyasında sık sık söz ettiren markaların başında gelmektedir.

Tissot Saat Modelleri

Genel olarak daha klasik şıklık yansıttığı var sayılsa da son derece sportif modelleri ile de göz doldurmaktadır. Renkli, sentetik ve fiberglass tarzı farklı materyaller ile ürünlerinin hem çeşitliği hem de kullanım rahatlığını artırmayı amaçlayan firma hem bayanlar hem de baylar için ürettiği saatler ile ikon konumunu sürekli olarak korumaktadır.

Modellerinde altın, pırlanta gibi değerli maden ve mücevherleri de kullanmaktan çekinmeyen firma bu yönü ile de saat piyasasına yön vermektedir. İsviçre'nin saat üretimi konusunda ikon ülkelerden birisi olma konusunda son derece büyük bir paya sahip olan Tissot Saat ürünlerinde kullandıkları kaliteli malzemeler ile uzun yıllar kolunuzdan çıkarmayacağınız saatleri ile her nesilden insanların en güvenerek aldıkları saat markalarından bir tanesidir.

Ürünlerin Özellikleri

Tissot Saat markasına ait ürünlerin en büyük özelliklerinin başında hiç şüphesiz kırılmaz olmalarıdır. Firma özellikle bu konu için garanti bile vermekten geri kalmamıştır. Diğer özellikleri arasında Otomatik mekanizmalar ve tarih göstergeli modeller ile farklı tarzda saatler yaratmaktadırlar.

Ürün Fiyatları

Lüks ürünlerinde elbette ki kendilerine özel fiyatları bulunmalarına karşın Tissot Saat fiyatları rakip oldukları diğer lüks saat üreticilerine bakarak daha makul seviyelerde olması ile iyi bir saatte sahip olmak isteyen üst ve orta gelir grubundan herkesin markaya ulaşabilmesi amaçlamaktadır. Daha uygun fiyat politikasına sahipler olmaları firmanın ve ürünlerinin hem çok sevilmesi hem de çok tercih edilme sebepleri başında geliyor.

Modeller

Klasik Tissot Saat modelleri yanı sıra Tissot T-Touch, Tissot Carson Premium, Tissot Gentlemen, Tissot Supersport, Tissot Seastar gibi birbirinden şık ve tarz ürünleri hem bayanlar için hem de baylar için olan alternatifleri ile kolunuzdaki mücevher ile herkesi hayran bırakacağınızdan emin olabilirsiniz. Hatta eğer seviyorsanız köstekli saat dediğimiz modeller ile takım elbiselerinize son derece şık bir aksesuar ekleyerek girmiş olduğunuz ortamda gözlerin sizin üzerine çevrilmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kısacası Tissot Saat almanın size sağlayacaklarını sayarsak son derece şık ve lüks prestijli bir ürün sahibi olmanın çok büyük paralar harcamadan da olabileceğini ispat etmiş ayrıca kalitesi ile Dünya çapında prim yapmış bir ürüne sahip olacağınız gibi garanti, bakım, yedek parça gibi konularda kesinlikle sıkıntı yaşamayacağınızı bilme güvencesi sayesinde ömür boyu kullanacağınız ve sizden sonra da çocuklarınızın rahatlıkla kullanabileceği bir ürüne sahip olacaksınız.

Zaten firmanın sloganlarından bir tanesi olan herkesin ulaşabileceği şıklık tam da Tissot Saat için kullanılacak bir kelimedir. Bakıldığında tabi ki piyasa da oldukça fazla saat markası olduğu görülecektir ancak satın aldığınız ürünün bir prestij ürünü olduğunu düşünür iseniz piyasa saatlerinden elbette ki biraz daha fazla para vermeye değer bir marka saati olduğunu çok kolaylıkla anlayacaksınız. Son olarak Tissot Saat markasının zaman kavramına değer kattığı bilinci ile yapacağınız alışverişte size sadece hangi modeli seçmeniz gerekliği hakkında düşünmekten başka yapacak hiç bir şey kalmadığını bilmeniz yeterlidir.

Yukarı Çık