ALT LİMİT OLMAKSIZIN TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO.
Alışveriş Sepeti

KORDON TİPİ

YAŞ GRUBU

YAŞ GRUBU 2

Erkek Saat Modelleri

Citizen AN3623-02A Kol Saati

1.978,53 TL 1.978,63 TL

Gant GT041003 Kol Saati

2.264,87 TL 2.264,97 TL

Parigi PRG2001-03 Erkek Kol Saati

1.029,90 TL 1.030,00 TL

Gant GT079009 Kol Saati

1.796,13 TL 2.999,00 TL

Bomberg BB-CT43H3SS0329 Erkek Kol Saati

14.172,70 TL 14.172,80 TL

WAINER WA.25687-A KOL SAATI

9.059,37 TL 12.299,00 TL

Wainer WA.25687-D Kol Saati

9.059,37 TL 12.299,00 TL

Wainer WA.25687-B Kol Saati

9.059,37 TL 12.299,00 TL

Erkek Saat

Erkeklerin sık olarak tercih ettiği ürünlerden sadece birisi saatlerdir. Erkekler kadınlar gibi çok aksesuar kullanımı yapmazlar. Genelde kadınlar için çok aksesuar seçenekleri mevcuttur. Erkeklerde ise erkek saat modelleri ve tarzları aksesuar olarak daha çok tercih edilmektedir. Bu saatlerin birçok işlevi olduğu gibi sıklık ve modernliği yansıtması bakımından da erkeklerin sık tercih etmesi nedenidir.

Erkek saatleri Neden Kullanılır?

Aksesuar ve şık görünümü yanında kullanış kolaylığı ve zamanı takip etmek için uygun araçlardır. Tercih edilmesinin bazı nedenleri mevcuttur.

Bu nedenler şunlardır:

 • Saat kavramı bizlerin daha planlı olmamızı sağlamaktadır. Zamanı değerlendirmek için erkekler erkek saatlerini kullanmaya özen gösterirler.
 • Hastane gibi ortamlarda nabız ölçmek için dahi çok alanda kullanılmaktadır.
 • Kombin ve şıklığa uygun tarzda ve modelde kıyafetin tamamlayıcılarıdır.
 • Saati göstermesinin yani sıra tarih bilgisine erişimi de sağlayan formları mevcuttur.
 • Adımları ve nabız gibi özellikleri ölçen formları vardır.
 • GPS işleri için de kullanımın nedenleri arasına girmektedir.
 • Uyanmak herkesin büyük bir problemidir. Bu saatler alarm özellikte olup uyanmaya yardım kolaylığı sağlayarak erken uyanmak için fırsatlar sunarlar.

Ev hayatımızı ve iş hayatımızı daha planlı ve daha emin adımlar doğrultusunda ilerlemek açısından erkek saatleri kullanılmaktadır. Saatler konusunda birçok saat modelleri ve özellikleri mevcuttur. Bazıları çok üst seviye saatlerdir. Bazıları ise günlük fırsatlara uygun klasik saat modelleridir.

Erkek Saati Özellikleri Nelerdir?

Erkek saatleri günlük kullanıma uygundur. Taşınması bakımından kolay ve kullanışlı ürünlerdir. Kordon kısımlarından oluşanlar mevcuttur. Bu kordon kısımları deri vb. bunun gibi birçok maddeden yapılabilir. Daha farklı çeşitleri vardır. Akıllı saatler vardır. Bu akıllı saatler daha teknolojik saatlerdir. Bunlarla birçok aktivitemizi kontrol altına alabilir, kalori ölçümü, adım ölçümü gibi özelliklerin bilgisine sahip olabiliriz. Titreşim özelliklerinde sahip türleri vardır. Alarm sistemleri mevcuttur. Yelkovan ve akrep öğeleri mevcuttur.

Rakamlarla zamanı belirlediği gibi bu bazı saatlerde çizgi formunu alarak zamanı belirtmektedir. Elektronik olanlara dokunmak yeterlidir. Bu sayede tarih ve saat bilgilerine kolayca ulaşım sağlar. Kenar kısmında saati durdurmamızı veya akrep ve yelkovan hareketlerinin değiştirilmesi için ufak bir mekanizmaya sahiptirler. Kısaca çeşitlere göre bu özelliklere sahip oluyorlar.

Erkek Saat Modelleri Nelerdir?

Birçok erkek saat modeli mevcuttur. Bu modeller zevke özelliğe isteğe göre seçilebilir.

Bazı erkek saat modelleri şunlardır:

 • Casio model erkek kol saatleri
 • Navigare model erkek kol saatleri
 • Fossil erkek kol saatleri
 • Diesel model erkek kol saatleri
 • Emporio Armani model

Bu tür piyasada birçok model saat bulmak mümkündür. Saatin özelliklerine ve kişinin zevkine göre çok model mevcuttur.

Kaliteli ve Kullanışlı Erkek Saati Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek saatlerini seçerken görüntü olarak çizik ve kırık olmaması gibi özelliklere çok dikkat edilmelidir. Kordon kısım malzemesi olarak türüne dikkat edilmelidir. Kişide alerji yapacak ve kaşıntı verecek kordon özelliğinde olmamalıdır. Bazı maddeler metal, kauçuk gibi insanın alerjik bünyesine zarar verebilir. Bu yüzden malzeme kalitesine dikkat edilmelidir. Saat özellikleri iyi bilinmeli ve araştırılmalıdır.

Daha çok özellik ve gelişmeler istiyorsanız dijital özelliklerde ki saatleri tercih etmelisiniz. Kasa kısımları da oldukça önemli ve dikkat edilmesi bir diğer unsurdur. Buna da dikkat edilmelidir saat seçimlerinde. Şu geçirmez gibi özellikler mevcuttur. Su geçirmeyen saatleri tercih etmek isteyenler için bu özelliğe dikkat etmelidirler. Doğru tercihler yapıldığı taktirde uygun ve kullanışlı aksesuar olan saatler seçmeye dikkat edilir. Bunların fiyatları karşılaştırılır.

Yukarı Çık